Etiketler

,

http://fazlakitabinizvarmi.tumblr.com/biz
amacımız ne yahu bizim?

merhaba sevgili okuyucu!

biz herkesin kitap okumasını/okuyabilmesini isteyen sizin gibi bir grup insandan başka bir şey değiliz. bunun için oturup dua etmekten başka bir yol düşündük ve böyle bir kampanya başlattık!

olay şu;

herkes edinmek istediği kitabın adını, başına #fazlakitabinizvarmi hashtagini koyarak twitter’da paylaşıyor ve kitap paylaşmak isteyen arkadaşlar bu hashtagi yazarak kimin hangi kitabı istediğini görebiliyor ve paylaşabileceği, elinde olan bir kitap varsa onunla iletişime geçerek paylaşıyor. böylece teknolojik çöp çağı olan 2013’te teknolojiyi amacına bir nebze yakınlaştırıyor ve insanlık için “hala varız!” dedirtiyoruz.

gelecekte

yeterli sayıya ulaşıp kendimizi tanıtmayı başardığımızda kampanyamızı zaman zaman sanal alemden koparıp çimenlere dökmeyi planlıyoruz!

olmayacak bir şey kesinlikle değil!

büyük illerden başlayarak kendimize her ay için bir gün belirleyip o gün katılımcılarla amacımıza uygun bir ortamda buluşup kitap değişim işlemini yüzyüze gerçekleştirmek ve sıcak birer kahve içmek; bazen muhabbet, bazen de kitap okuma günleri yaparak dünyaya bir güzellik eklemek istiyoruz.

hayat bilgisayar/televizyon/telefon başında değil!

sizi kitaplara ve doğaya döndürmemiz için bize izin verin. sadece destek olun. insanlardan kitap isteyin, hediye edin. resimlerin çizildiği, sanatçıların saygı gördüğü, oturup yapmacıksız bir şekilde sohbet edilen günler hiç uzak değil bizlere!

umarız ki her şey yolunda gider.

sevgiler dünya!

28 ağustos 2013

iletişim: @kitabinizvarmi

fazlakitabinizvarmi@yandex.com