Etiketler

, , ,

Tiyatro Cezve / Salsa Dans Atölyesi

 • Dansını ateşlemeye hazır mısınız? O zaman harekete geçin.Denizli’nin kaliteli, coşkulu, en ateşli salsa dans atölyesi sizi bekliyor. Eğlencenin hiç durmadığı, adrenalin tavan yaptığı bir atölye, Tiyatro Cezve’de! Konusunda tecrubeli ve ödüllü bayan eğitmenimiz, geniş eğitim sınıfı, ulaşım kolaylığı ve yeni bir sosyal çevre hepsi sizi bekliyor.
  Peki siz hazır mısınız?
  Latin Dünyası’nın en hareketli kolu olan Salsa’nın farklı çeşitlerini ve stillerini sizin için seçtik. Siz de aşağıdaki sitillerden kendinize uygun olanı seçin ve bu büyülü dünyaya ilk adımlarınızı Tiyatro Cezve ayrıcalığı ile atma şansı yakalayın.

  Öğrenciyim, derslerden çok bunaldım, hayatıma nefes alacak bir pencere açmak istiyorum diyorsan, kimliğini al gel. Öğrenci dostu Tiyatro Cezve ailesi olarak çeşitli kurs imkanlarımızı konuşmak için seni de bekliyoruz. En kısa zamanda bizi ziyaret etmelisin.

  Eee ben öğrenci değilim diye üzülmeyin. Sizin için de hoş sürprizler hazırladık…

  Haftada 2 saat 1 gün,
  Ayda toplam 8 saat olarak programlanmıştır.

  Son Başvuru Tarihi; 27 Eylül 2012

  Atölye Başlama Tarihi ise; 30 Eylül 2012 dir.

  Detaylı bilgi için;
  0543 786 76 86
  Ahmet Civanalan
  Cezve Kültür Sanat ve Tiyatro Derneği Yön Kur. Der. Bşk. Yrd.

  https://www.facebook.com/tiyatrocezve

   

  Tiyatro Cezve / Resim Atölyesi

  Unutmayınız ki;

  “Dünyada Yeteneksiz İnsan Yoktur, Sadece İyi Eğitilememiş Doğru Yönlendirilememiş İnsanlar Vardır.”
  Çizemediğiniz ve hayal ettiğiniz tasarımlarınızı en güzel bir biçimde karakalem ile çizebilmeyi ve renk armonileri ile boyayarak renklendirmeyi ifade etmek istiyorsanız buyurun biz buradayız.

  Sanata ilgi duyan emekliler ve hobilerini geliştirmek isteyen herkese açık resim ve sanat kurslarımıza Hoşgeldiniz. Sevgili dostlarımız, bu sene bir iyilik yapıp kendinizi ödüllendiriniz.

  Sevgili Veliler, bu yıl çocuklarınızı ödüllendirerek yeteneklerini keşfediniz. Öğrencilere yönelik resim atölyemize katılarak, geleceğin sanatçı adaylarını yetiştirelim. Çocuklarınızın geleceklerini şimdiden yeteneklerini keşfederek, gelecekte olacak olan mesleklerine yönlendirilmiş olmaları siz Veliler için bir avantajdır. Siz de çocuğunuzu ödüllendirerek, geleceğine iyi bir yatırım yapınız.
  Ve gençler, yetişkinler sizde hayatın yoğunluğundan, meşakkatinden yorulduysanız. Kendimi resme verirsem, bir nebze olsun hayatın monotonluğunu unuturum diyorsan. Sizde yeteneklerinizi gösterin. İçinizdeki sanatçıyı açığa çıkartın!!!!
  Atölye programlarımızla, teorik ve uygulamalı çalışmalarımız için Cezve Kültür Sanat ve Tiyatro Derneği’nde her türlü sanat çalışmalarını yerinde uygulayarak öğreneceksiniz.

  Atölye programlarımız da karakalem obje desen çalışmalarıyla başlayıp, perspektif çizimleri, kurşunkalem figür deseni ve imgesel kompozisyon çalışmalarından sonra, kuruboya tekniği ile renk çemberi ve kuruboya ile natürmord çalışmaları ve ardından takip eden günlerde suluboya ile suluboyanın kıvamı, kullanış biçimleri ve uygulamalı kompozisyon çalışmaları ve akrilik boya teknikleri ile yağlı boya teknikleri öğretilir.

  KONUSUNDA UZMAN, PAÜ MEZUNU RESİM ÖĞRETMENİMİZ ÇALIŞMALAR İÇİN SİZLERLE BİREBİR İLGİLENECEKTİR.

  DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ…

  Son Başvuru Tarihi; 27 Eylül 2012

  Atölye Başlama Tarihi ise; 30 Eylül 2012 dir.

  Detaylı bilgi için;
  0543 786 76 86
  Ahmet Civanalan
  Cezve Kültür Sanat ve Tiyatro Derneği Yön Kur. Der. Bşk. Yrd.
  https://www.facebook.com/tiyatrocezve