Etiketler

, , ,

EYLÜL AYI PROGRAMI -2012 YILI

  • Eğitimlerimiz, konusunda uzman eğitimciler tarafından verilmektedir.

  • Eğitim Merkezimizden eğitim alan kişi, kurum ve şirketlerden ücret alınmamaktadır.

  • Tam gün devam eden eğitimlerde öğle yemeği ücretsiz verilmektedir.

  • Eğitim uzmanlarımızın hazırladığı kurs kitaplarımız kursiyerlere ücretsiz verilmektedir.

  • Tüm giderlerimiz Elginkan Vakfı tarafından karşılanmaktadır.

    UYARI: Eğitime başvurmuş olmanıza rağmen, katılmayacak iseniz, eğitim gününden 2 gün öncesine kadar sistem üzerinden başvurunuzu iptali ediniz.
    Son 2 gün içerisinde, iptal işleminizi sistem üzerinden yapamayacaksınız. Bu durumda uemtem.seminerler@elginkanvakfi.org.tr adresine seminer iptalinizi bildiriniz. Başvurmanıza rağmen mazeretinizi bildirmeksizin seminere katılmamanız halinde sonraki başvurularınız değerlendirilmeyecektir.

ÜRETİM SEKTÖRÜNE YÖNELİK
Sıra
No
Seminerin Adı Süresi Eğitim Saati Tarih Gün Eğitimci
Gün Saat
1 RULMAN MONYAJ VE DEMONTAJI 2 8 18:00-22:00 10-11 Eylül Pazartesi-Salı Eğt.Uzm. Sabahattin ÇİMENTEPE
(Manisa Endüstri Meslek Lisesi)
2 TS-EN ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ 2 14 09:00-17:00 12-13 Eylül Çarşamba-Perşembe Eğt.Uzm. Volkan ANIK
(REORSİS Eğitim Danışmanlık)
3 PLC S7 1200 TEMEL SEVİYE 4 15 18:30-22:00 17-18-19-20 Eylül Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe Eğt.Uzm. Hakan ORAL
(Manisa Endüstri Meslek Lisesi)
4 STRES YÖNETİMİ 1 6 13:00-19:00 18 Eylül Salı Eğt.Uzm. Kadri YÜCEL
(Psikolog)
5 SÖZSÜZ İLETİŞİM (BEDEN DİLİ) 1 6 13:00-19:00 19 Eylül Çarşamba Eğt.Uzm. Dilek SELÇUK
6 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ 1 6 13:00-19:00 20 Eylül Perşembe Eğt.Uzm. İkram TAŞDEMİR
(BİLGE Eğitim Danışmanlık)
7 PLC S7 1200 İLERİ SEVİYE 4 15 18:30-22:00 24-25-26-27 Eylül Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe Eğt.Uzm. Hakan ORAL
(Manisa Endüstri Meslek Lisesi)
8 DEĞİŞİM VE SÜREKLİ İYİLEŞTİRME (KAIZEN) 1 6 13:00-19:00 24 Eylül Pazartesi Eğt.Uzm. Fırat ÖZEL
(PARS Eğitim Danışmanlık)
9 ETKİLİ SUNUŞ TEKNİKLERİ 1 6 13:00-19:00 25 Eylül Salı Eğt.Uzm. Ziya Nur KÖSE
(IŞIK Mühendislik)
10 PROJE YÖNETİMİ 1 6 13:00-19:00 26 Eylül Çarşamba Eğt.Uzm. Murat DOLGUN
(ÜEMTEM )
11 ZAMAN YÖNETİMİ 1 6 13:00-19:00 27 Eylül Perşembe Eğt.Uzm. İkram TAŞDEMİR
(BİLGE Eğitim Danışmanlık)
HİZMET SEKTÖRÜNE YÖNELİK
Sıra
No
Seminerin Adı Süresi Eğitim Saati Gün Tarih Eğitimci
Gün Saat
1 RULMAN MONYAJ VE DEMONTAJI 2 8 18:00-22:00 10-11 Eylül Pazartesi-Salı Eğt.Uzm. Sabahattin ÇİMENTEPE
(Manisa Endüstri Meslek Lisesi)
2 TS-EN ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ 2 14 09:00-17:00 12-13 Eylül Çarşamba-Perşembe Eğt.Uzm. Volkan ANIK
(REORSİS Eğitim Danışmanlık)
3 PLC S7 1200 TEMEL SEVİYE 4 15 18:30-22:00 17-18-19-20 Eylül Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe Eğt.Uzm. Hakan ORAL
(Manisa Endüstri Meslek Lisesi)
4 STRES YÖNETİMİ 1 6 13:00-19:00 18 Eylül Salı Eğt.Uzm. Kadri YÜCEL
(Psikolog)
5 SÖZSÜZ İLETİŞİM (BEDEN DİLİ) 1 6 13:00-19:00 19 Eylül Çarşamba Eğt.Uzm. Dilek SELÇUK
6 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ 1 6 13:00-19:00 20 Eylül Perşembe Eğt.Uzm. İkram TAŞDEMİR
(BİLGE Eğitim Danışmanlık)
7 PLC S7 1200 İLERİ SEVİYE 4 15 18:30-22:00 24-25-26-27 Eylül Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe Eğt.Uzm. Hakan ORAL
(Manisa Endüstri Meslek Lisesi)
8 DEĞİŞİM VE SÜREKLİ İYİLEŞTİRME (KAIZEN) 1 6 13:00-19:00 24 Eylül Pazartesi Eğt.Uzm. Fırat ÖZEL
(PARS Eğitim Danışmanlık)
9 ETKİLİ SUNUŞ TEKNİKLERİ 1 6 13:00-19:00 25 Eylül Salı Eğt.Uzm. Ziya Nur KÖSE
(IŞIK Mühendislik)
10 PROJE YÖNETİMİ 1 6 13:00-19:00 26 Eylül Çarşamba Eğt.Uzm. Murat DOLGUN
(ÜEMTEM )
11 ZAMAN YÖNETİMİ 1 6 13:00-19:00 27 Eylül Perşembe Eğt.Uzm. İkram TAŞDEMİR
(BİLGE Eğitim Danışmanlık)
ÇALIŞMAYAN, İŞ ARAYAN VE ÖĞRENCİLERE YÖNELİK
Sıra
No
Seminerin Adı Süresi Eğitim Saati Gün Tarih

Eğitimci

Gün Saat
1 STRES YÖNETİMİ 1 6 13:00-19:00 18 Eylül Salı Eğt.Uzm. Kadri YÜCEL
(Psikolog)
2 SÖZSÜZ İLETİŞİM (BEDEN DİLİ) 1 6 13:00-19:00 19 Eylül Çarşamba Eğt.Uzm. Dilek SELÇUK
3 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ 1 6 13:00-19:00 20 Eylül Perşembe Eğt.Uzm. İkram TAŞDEMİR
(BİLGE Eğitim Danışmanlık)
4 DEĞİŞİM VE SÜREKLİ İYİLEŞTİRME (KAIZEN) 1 6 13:00-19:00 24 Eylül Pazartesi Eğt.Uzm. Fırat ÖZEL
(PARS Eğitim Danışmanlık)
5 ETKİLİ SUNUŞ TEKNİKLERİ 1 6 13:00-19:00 25 Eylül Salı Eğt.Uzm. Ziya Nur KÖSE
(IŞIK Mühendislik)
6 PROJE YÖNETİMİ 1 6 13:00-19:00 26 Eylül Çarşamba Eğt.Uzm. Murat DOLGUN
(ÜEMTEM )
7 ZAMAN YÖNETİMİ 1 6 13:00-19:00 27 Eylül Perşembe Eğt.Uzm. İkram TAŞDEMİR
(BİLGE Eğitim Danışmanlık)

KAMU KURUM VE KURULUŞLARINA GRUP HALİNDE VERİLEN EĞİTİMLER

Sıra
No
Seminerin Adı Süresi Eğitim Saati Gün Tarih Verilen Kurum
Gün Saat
1
Reklamlar