Etiketler

, , ,

 EYLÜL AYI PROGRAMI -2012 YILI

  • Eğitimlerimiz, konusunda uzman eğitimciler tarafından verilmektedir.s

  • Eğitim Merkezimizden eğitim alan kişi, kurum ve şirketlerden ücret alınmamaktadır.

  • Tam gün devam eden eğitimlerde öğle yemeği ücretsiz verilmektedir.

  • Eğitim uzmanlarımızın hazırladığı kurs kitapları, kursiyerlere ücretsiz verilmektedir.

  • Tüm giderlerimiz Elginkan Vakfı tarafından karşılanmaktadır.

Sıra
No
Kursun
Adı
Süresi Kursun
Eğitimcisi
Kurs
Günleri
Kurs
Saatleri
Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Gün Saat
1 TEMEL ELEKTRİK ELEKTRONİK BİLGİSİ UYGULAMALARI 14 56 İdris USLUER Cumartesi-Pazar 08:30-12:30
Sabah
01 Eylül
Cumartesi
20 Ekim
Cumartesi
2 SAC-METAL KALIPÇILIĞI VE TASARIMI 16 64 Hikmet GEZER
H.Cevat TUNCAY
Cumartesi-Pazar 08:30-12:30
Sabah
01 Eylül
Cumartesi
03 Kasım Cumartesi
3 CNC OPERATÖRLÜĞÜ 16 64 Özmert YALÇINTAŞ Cumartesi-Pazar 13:30-18:30
Öğle
01 Eylül
Cumartesi
03 Kasım Cumartesi
4 TEMEL VE İLERİ SEVİYE HİDROLİK 12 48 Mustafa ERTEM Cumartesi-Pazar 08:30-12:30
Sabah
01 Eylül
Cumartesi
13 Ekim
Cumartesi
5 TEMEL SEVİYE PLC VE UYGULAMALARI 12 48 A.Haydar IRKLI Cumartesi-Pazar 08:30-12:30
Sabah
01 Eylül
Cumartesi
13 Ekim
Cumartesi
6 MAKİNA MEKANİK BAKIMCILIĞI 16 64 Sabahattin ÇİMENTEPE Cumartesi-Pazar 08:30-12:30
Sabah
01 Eylül
Cumartesi
03 Kasım Cumartesi
7 GENEL MUHASEBE 16 64 Özer YÜCELEN Cumartesi-Pazar 08:30-12:30
Sabah
01 Eylül
Cumartesi
03 Kasım Cumartesi
8 GİRİŞİMCİLİK 15 60 Füsun YÜCELEN Cumartesi-Pazar 08:30-12:30
Sabah
02 Eylül
Pazar
03 Kasım Cumartesi
9 TEMEL TEKNİK RESİM 15 60 Erol SAVARİ Cumartesi-Pazar 13:30-17:30
Öğle
02 Eylül
Pazar
03 Kasım Cumartesi
10 DİKSİYON 12 48 Tayfun ŞENGÖZ Salı-Perşembe 18:00-22:00
Akşam
06 Eylül
Perşembe
18 Ekim
Perşembe
11 TEMEL SEVİYE MİKRODENETLEYİCİLER 12 48 Okan KAHRAMAN Cumartesi-Pazar 13:30-17:30
Öğle
08 Eylül
Cumartesi
20 Ekim
Cumartesi
12 GAZALTI KAYNAKÇILIĞI
(MİG-MAG ve TİG-ARGON)
10 50 Ahmet TURGUTLAR Cumartesi-Pazar 08:30-13:30
Sabah
08 Eylül
Cumartesi
13 Ekim
Cumartesi
13 YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI 12 48 Fatma SAFAOĞLU Cumartesi-Pazar 08:30-12:30
Sabah
08 Eylül
Cumartesi
20 Ekim
Cumartesi
14 BİLGİSAYARLI MUHASEBE
(NETSİS-PERSONEL)
8 40 Arif AĞIR Perşembe-Cuma 18:00-22:00
Akşam
13 Eylül
Perşembe
18 Ekim
Perşembe
15 DOĞALGAZ SIHHİ TESİSATÇILIK 13 56 Ahmet BURŞUK Cumartesi-Pazar 13:30-18:30
Öğle
15 Eylül
Cumartesi
20 Ekim
Cumartesi

   BİLGİSAYAR KURSLARI

Sıra
No
Kursun
Adı
Süresi Kursun
Eğitimcisi
Kurs
Günleri
Kurs
Saatleri
Başlama
Tarihi
Sınav
Tarihi
Gün Saat
16 FLASH CS4 İLE ANİMASYON 14 70 Seçil SOYDAŞ Cumartesi-Pazar 08:30-13:30
Sabah
01 Eylül
Cumartesi
20 Ekim
Cumartesi
17 C# İLE PROGRAMLAMA 20 80 Cömert KUBİLAY Cumartesi-Pazar 13:30-18:30
Öğle
01 Eylül
Cumartesi
03 Kasım Cumartesi
18 ASP.NET İLE WEB PROGRAMCILIĞI 20 80 Levent ALBAYRAK Cumartesi-Pazar 08:30-13:30
Sabah
01 Eylül
Cumartesi
03 Kasım Cumartesi
19 BİLGİSAYAR OFİS PROGRAMLARI KULLANIMI 21 104 Seda RONA Cumartesi-Pazar 13:30-18:30
Öğle
01 Eylül
Cumartesi
18 Kasım
Pazar
20 BİLGİSAYAR DONANIM VE TEKNİK SERVİS 12 60 Kamil UMUR Cumartesi-Pazar 13:30-18:30
Öğle
02 Eylül
Cumartesi
03 Kasım Cumartesi
21 PHOTOSHOP CS4 14 70 Ural SEVENER

Pazartesi-Salı-Çarşamba

18:00-22:00
Akşam
03 Eylül
Pazartesi
18 Ekim
Perşembe
22 BİLGİSAYAR OFİS PROGRAMLARI KULLANIMI 21 104 Eyüp Ersan SÜLÜN Pazartesi-Salı-Çarşamba 18:00-22:00
Akşam
03 Eylül
Pazartesi
14 Kasım
Çarşamba
23 TEMEL VE İLERİ WEB TASARIMI 18 70 Erkan GEÇİTLİ Çarşamba-Perşembe-Cuma 18:00-22:00
Akşam
05 Eylül
Çarşamba
18 Ekim
Perşembe
24 VERİ TABANI (ACCESS) 16 64 Onur ONAK Çarşamba-Perşembe-Cuma 18:00-22:00
Akşam
05 Eylül
Çarşamba
18 Ekim
Perşembe
25 İLERİ EXCEL UYGULAMALARI 14 56 Ali GÖÇMEN Cumartesi-Pazar 13:30-18:30
Öğle
16 Eylül
Pazar
03 Kasım Cumartesi