Hoşgeldiniz…

Sizlere daha kolay bilgi aktarabilmek için kategoriler bölümü yeniden yapılandırılmıştır. Olumlu ve olumsuz eleştirileriniz için benimle irtibata geçerseniz daha kaliteli şekilde paylaşımlar yapabilirim.

Şu anda bulunduğunuz sayfada yoğun olarak tiyatro yazıları yer almaktadır. Kuramsal ve temel tiyatro bilgilerinin bulunduğu bölüm ve sürekli güncellenmekte olan tiyatro oyun programları birbirinden ayrılmıştır. Böylece sayfalar arasında rahat geçişler yapabilirsiniz.

Zaman kaybınızı önlemek düşüncesiyle konulmuş olan, sayfanın sağ üst köşesinde “search…” yazan kutucuğa aradığınız bilgiyi kısa tanımlar halinde yazabilirsiniz. Böylece aradığınız bilginin mevcut olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Eklenen son yazılar sol tarafta ve sayfanın alt kısmında görülmektedir. Takvimin altında bulunan arşivler bölümünde ilgili aylarda yayınlanmış olan bilgileri toplu şekilde görebilirsiniz. Sayfanın en alt bölümünde bazı kuruluşlara ait linkler verilmiştir. Belirtilen gruplar hakkında daha detaylı bilgi almak için bu linkleri kullanabilirsiniz.

Gezdiğiniz bloğun içinde kısıtlı olarak KPSS – ÜDS – YDS Reading Pack‘lerine yani ingilizce okuma parçalarına ulaşabilirsiniz. Yine İnsan Kaynakları Yönetimi hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Benim henüz hazırlamakta olduğum http://egitimplani.wordpress.com/ adresinden çok yakında daha verimli bilgiler almaya başlayacaksınız.

Ve yakında

Yürütmekte olduğum Fuaye Alanı’nda daha fazlasına ulaşabilirsiniz. Sanata dair daha çok konuya, bilgiye ulaşabilmek için sürekli yenilenmektedir. Online Sanat Haberleri platformu olma yolunda hızla ilerleyen siteye www.fuayealani.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Fuaye Alanı’nı Facebook ve Twitter üzerinden de takip edebilir, daha hızlı şekilde bilgi alabilirsiniz.

Fuaye Alanı Fan Page, Linkedin, Linkedin Grubu, Youtube, Pinterest, Google GruplarıGoogle + gibi sosyal paylaşım ağlarından bize ulaşmak için tıklayın!

https://www.facebook.com/pages/Fuaye-Alan%C4%B1/243181265765453

İLETİŞİM :  selingecici ( @ ) gmail ( . ) com

(Spam olmaması için bu şekilde belirtilmiştir.)