Etiketler

, , , , , , , , , , , ,

MAYA SAHNESİ  — BU HAFTA  — 04 OCAK / 08 OCAK

04 Ocak Çarşamba 20:30

Atölye Tiyatro Topluluğu

“Geri Çekilen Dünya”, yirmili yaşlarının sonlarındaki Iraklı bir gencin hikâyesinden yola çıkarak, “savaş gerçeklerine” farklı bir pencere açıyor. Yangının tüm dünyayı sarmaya başladığı şu günlerde, fırtınaya tanıklık eden bir insanın deneyimine kulak vermenin önemini vurguluyor.

 

05 Ocak Perşembe 20:30

BGST Tiyatro Boğaziçi

İki perdelik komedi Yeni Bir Hayat İçin, her açıdan sıradan ve ortalama bir hayat süren Selim Özben’in yeni bir hayat kurma “maceralarını” anlatır. Selim doğa sporlarından internete, gece hayatından sanat kurslarına uzanan çeşitli alanlarda kendine farklı bir kimlik kurmaya çalışır.

 

06 Ocak Cuma 20:30

tiyatrogerçek

“Bir yüzden sevgi çıkarılabilir mi ya da bir yüze sevgi eklenebilir mi?”

Sevmek ve çalışmak üzerine kurulu bir hayat hikayesi… Bir portre… Van Gogh’un yaşadıklarına, tüm duygularına atölyesinde çok yakından tanık olacaksınız…

 

07 Ocak Cumartesi 16:00

BGST Tiyatro Boğaziçi

Şair, oyun yazarı, oyuncu, tiyatro girişimcisi… Dört asır önce yaşamış bir sanatçı. Bu Stratford’lı kasaba delikanlısı koca asırların arasından rahatlıkla uzanıp omzunuza hafifçe dokunabilir, hemen yanınızda kulağınıza fısıldayabilir!
* Oyun müzikleri Tolgahan Çoğulu, Mesut Gökdai ve Tufan Kurdoğlu tarafından icra edilecektir.

 

07 Ocak Cumartesi 20:30

BGST Tiyatro Boğaziçi

Issız bir adaya düşseniz, ne alırsınız yanınıza? Annenizi kaybettiğinizde, neyi ararsınız? Yolunuzu kaybettiğinizde yeniden nasıl yola çıkarsınız?
Eleni’den Mektuplar “bizi” keşfederken, küçük hikayeleri fısıldıyor, izleyenin kulağına!

 

08 Ocak Pazar 18:00

Avamgarde Tiyatro Topluluğu

“Eleman Aranıyor”, karanlık ve sarsıcı niteliğinin yanı sıra mizahi bir üslupla insanoğlunun potansiyeline, varoluş mücadelesine farklı bir pencereden bakıyor.


MAYA SAHNESİ
İstiklal Cad. Halep Pasajı (Atlas Pasajı karşısı) Kat: 2 Beyoğlu
212 252 74 52   |   0 535 646 04 44
Reklamlar